دانلود مراسم رونمایی از آیفون ۱۳ و محصولات اپل

دانلود مراسم رونمایی از آیفون 13 و سایر محصولات اپل با زیرنویس فارسی
1400/06/28 یکشنبه - 12:00
مدتی پیش رویداد California Streaming شرکت اپل به اتمام رسید. در این رویداد که تقریباً ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه به طول انجامید، شاهد معرفی نسل جدید محصولات مورد انتظار این شرکت از جمله سری آیفون ۱۳ بودیم.
اپل در رویداد اخیر خود سرانجام از چهار مدل آیفون جدید رسما رونمایی کرد که دو مدل آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس پرچمداران رده بالای این شرکت محسوب می‌شوند. البته قیمت این دو مدل نیز نسب به آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی بیشتر است.
آیفون ۱۳ از نمایشگر ۶.۱ اینچی بهره می‌برد و این در حالی است که آیفون ۱۳ پرو مکس به یک صفحه‌ نمایش ۶.۷ اینچی مجهز شده است. هر دو مدل یاد شده نسبت به نسل قبلی خود ضخامت بیشتری دارند. دلیل بیشتر شدن ضخامت آیفون‌های جدید استفاده از یک باتری با ظرفیت بالاتر در این محصولات است.
تصویر آیفون 13
استفاده از باتری بزرگ‌تر یکی از مهم‌ترین درخواست‌های طرفداران اپل از این برند بوده است. دوربین‌های پشتی آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس نیز بزرگ‌تر شده و اپل قابلیت‌های جدیدی به آن‌ها اضافه کرده است. پردازنده‌ی هر دو مدل یاد شده A15 بایونیک است. البته آیفون ۱۳ استاندارد و آیفون ۱۳ مینی نیز به همین تراشه مجهز شده‌اند.
همچنین گفتنی است که اپل تنها به این موراد بسنده نکرد. معرفی ساعت هوشمند اپل واچ سری جدید با نام اپل واچ سری ۷ از جمله دیگر محصولات این شرکت است که ما در رویداد اخیرش شاهد آن بودیم.
شما می‌توانید در ادامه تمام محصولاتی که توسط اپل معرفی شدند را از تکفارس دنبال کنید اما تماشای رویداد زیر یا دانلود آن می‌تواند بهترین گزینه باشد.
مشاهده ادامه در تکفارس

X
×